Përshkrim

Pastroni siperfaqet ne thellesi nga pushi me vetem tre levizje te lehta “Pastruesin e Pushit me kuti vetepastruese”.

Ideal per pastrimin e pushit te shkaktuara nga kafshet shtepiake .
I dizenjuar ne dy ane per te kryer pastrimin me fije te forta .
Mund te aplikohet mbi mobilje, rroba, tapete.
Vjen dhe ne permasen mini per te qene me e pershtatshme ne perditshmerine tuaj per ta patur gjithmone me vete .
Pastrimi ndodh ne 3 hapa:
-Merreni furcen nga kutia e pastrimit,
-Pastroni duke kryer levizje te koordinuara nga ju mbi siperfaqen,
-Rivendoseni serish ne kutine e saj per procesin e pastrimit te furces.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pastrues pushi “Self-Cleaning Base””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products