Pastrues pushi “Self-Cleaning Base”

990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K86-135 Category:

Pastroni siperfaqet ne thellesi nga pushi me vetem tre levizje te lehta “Pastruesin e Pushit me kuti vetepastruese”.

Ideal per pastrimin e pushit te shkaktuara nga kafshet shtepiake .
I dizenjuar ne dy ane per te kryer pastrimin me fije te forta .
Mund te aplikohet mbi mobilje, rroba, tapete.
Vjen dhe ne permasen mini per te qene me e pershtatshme ne perditshmerine tuaj per ta patur gjithmone me vete .
Pastrimi ndodh ne 3 hapa:
-Merreni furcen nga kutia e pastrimit,
-Pastroni duke kryer levizje te koordinuara nga ju mbi siperfaqen,
-Rivendoseni serish ne kutine e saj per procesin e pastrimit te furces.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pastrues pushi “Self-Cleaning Base””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Pastrues pushi "Self-Cleaning Base"