Grirese dhe prerese ushqimesh 3 ne 1

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k139-175

Grirese dhe prerese ushqimesh 3 ne 1

Nje pisje qe do ju lehtesoje pune dhe shkurtoje kohen ne kuzhinen tuaj.

Me nje dizanj praktik me ane te kesaj paisje ju mund te prisni frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi apo edhe ti grini ato. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa .

Vjen me 3 aksesore te ndryshem ne forme te rrumbullaket per ti perdorur sipas deshires te cielt jane te ndertar nga material celiku qe nuk ndryshket.

Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni frutin apo perimin tek pasija dhe te rrotulloni leven

Teper e thjeshte edhe ne pastrim.

Be the first to review “Grirese dhe prerese ushqimesh 3 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Grirese dhe prerese ushqimesh 3 ne 1

1,990 L

Add to Cart