Përshkrim

Grirese dhe prerese ushqimesh 3 ne 1

Nje pisje qe do ju lehtesoje pune dhe shkurtoje kohen ne kuzhinen tuaj.

Me nje dizanj praktik me ane te kesaj paisje ju mund te prisni frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi apo edhe ti grini ato. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa .

Vjen me 3 aksesore te ndryshem ne forme te rrumbullaket per ti perdorur sipas deshires te cielt jane te ndertar nga material celiku qe nuk ndryshket.

Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni frutin apo perimin tek pasija dhe te rrotulloni leven

Teper e thjeshte edhe ne pastrim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese dhe prerese ushqimesh 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products