Mbrojtes ndaj diellit

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k151-77

Mbrojtësja nuk lejon rrezet ultraviolet të godasin makinën nga brenda.

Mund të paloset dhe nuk zë vend.

Montohet lehtësisht.

Material premium: poliester me dendësi të lartë dhe membranë reflektuese alumini,.

Bllokon në mënyrë efektive 99% të rrezeve të dëmshme UV dhe deri në 85% të energjisë totale diellore të diellit

Përmasat: 70-155Cm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbrojtes ndaj diellit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu