Përshkrim

Mbrojtësja nuk lejon rrezet ultraviolet të godasin makinën nga brenda.

Mund të paloset dhe nuk zë vend.

Montohet lehtësisht.

Material premium: poliester me dendësi të lartë dhe membranë reflektuese alumini,.

Bllokon në mënyrë efektive 99% të rrezeve të dëmshme UV dhe deri në 85% të energjisë totale diellore të diellit

Përmasat: 70-155Cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbrojtes ndaj diellit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products