Ekspres kafeje DSP me kapsula

11,500 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k139-177

Pershkrimi

Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe aq shume eshte e nevojshme cdo mengjes.

Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte. Teper e thjeshte ne perdorim.

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Fuqia: 1450 W

Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L

Rezervuari i ujit eshte lëvizshëm dhe transprent

Vendosja e kapsulave manuale

Reviews (0)

Be the first to review “Ekspres kafeje DSP me kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.