Përshkrim

Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe aq shume eshte e nevojshme cdo mengjes.

Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte. Teper e thjeshte ne perdorim.

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Fuqia: 1450 W

Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L

Rezervuari i ujit eshte lëvizshëm dhe transprent

Vendosja e kapsulave manuale

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ekspres kafeje DSP me kapsula”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products