Përshkrim

Karakteristikat:
– Bërë nga latex gome me cilësi të lartë dhe nuk do të zgjatet më shumë.
– Doreza të forta shkumë me jastëk me kapëse aliazh zinku dhe unazë D.
– Lidhja me brezat është e krijuar posaçërisht, e fortë, më rezistente dhe nuk prishet kurrë.
– Krijoni lehtësisht mbi 30 nivele të ndryshme të rezistencës duke bashkangjitur 1, 2, 3, 4, ose të 5 brezat në doreza.
– E përsosur për yoga, pilates, stërvitje dhe stërvitje për forcën në shtëpi.
Përmbajtja e paketës:
2 x doreza të mbuluara me shkumë
2 x shiritat e kyçit të këmbës
1 x spirancë dere
1 x çantë mbajtëse najloni
1 x manual anglisht
5 x breza rezistentë
Shënim:
– Band i zi: 30 lb
– Band blu: 25 lb
– Brezi i kuq: 20 lb
– Band i gjelbër: 15 lb
– Shirit i verdhë: 10 lb

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Band rezistent”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products