Band rezistent

1,590 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

K151-79

Kategoritë: ,

Karakteristikat:
– Bërë nga latex gome me cilësi të lartë dhe nuk do të zgjatet më shumë.
– Doreza të forta shkumë me jastëk me kapëse aliazh zinku dhe unazë D.
– Lidhja me brezat është e krijuar posaçërisht, e fortë, më rezistente dhe nuk prishet kurrë.
– Krijoni lehtësisht mbi 30 nivele të ndryshme të rezistencës duke bashkangjitur 1, 2, 3, 4, ose të 5 brezat në doreza.
– E përsosur për yoga, pilates, stërvitje dhe stërvitje për forcën në shtëpi.
Përmbajtja e paketës:
2 x doreza të mbuluara me shkumë
2 x shiritat e kyçit të këmbës
1 x spirancë dere
1 x çantë mbajtëse najloni
1 x manual anglisht
5 x breza rezistentë
Shënim:
– Band i zi: 30 lb
– Band blu: 25 lb
– Brezi i kuq: 20 lb
– Band i gjelbër: 15 lb
– Shirit i verdhë: 10 lb

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Band rezistent”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu