Përshkrim

Ndizet dhe fiket automatikisht
Tregues peshe
Ekran i madh LCD.
Dizajn elegant.
Baza qelqi, e lëmuar katrore
Ngarkesa maksimale: 180 kg
Madhësia: 28 * 28 * 1.7 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Peshore DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products