Organizues per erzat

2,290 L2,490 L (-17%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Materialet: Çelik inox
16 kavanoza me erëza
Dizajn modern
Rrotullohet 360 °
Ngjyrë argjendi

  • 12
  • 16
  • gold
  • silver
Clear
Kodi: K86 Category:

Me erëza gjithmonë pranë, imagjinata juaj në kuzhinë nuk do të ketë kufij! 

Më në fund, nuk do të keni më nevojë të humbisni kohë duke kërkuar erëza të shpërndara kudo në kuzhinë dhe të argëtoheni duke përgatitur specialitetet tuaja! 16 kavanoza transparente shpërndahen në 4 nivele të raftit të erëzave, i cili, duke qenë i rrotullueshëm 360 °, ju lejon të gjeni më shpejt erëzat. Dizajni praktik dhe funksional kombinohet në mënyrë perfekte me kuzhinat e stilit modern.

Additional information

Cope

12, 16

ngjyra

gold, silver

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Organizues per erzat”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

2,290 L2,490 L (-17%)

Shto në Kasë