Mbajtësi dembel i Rrotullueshëm 360°

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: plastikë dhe shkumë.
E përputhshme me të gjithë telefonat inteligjentë.
Fleksibil, i rregullueshëm për një shikimin më të mirë.
Dizajni special me rrotullim 360°.
E përputhshme me telefon dhe tablet inteligjent 10-25.4 cm

Kodi: k13-507 Kategoritë: , Etiketa: ,

Qëndroni të lidhur me mbajtësin dembel shumëfunksional të rrotullueshëm 360° për telefonat celularë dhe tabletët. Ky produkt largon telashet e përdorimit të tabletëve dhe telefonave celularë si për punë ashtu edhe për lojë. Mbajtësja Dembele Shumëfunksionale e Rrotullueshme 360° funksionon si mbajtëse dhe është projektuar duke përdorur një tub magnezi alumini me cilësi të lartë, i cili është plotësisht fleksibël dhe i formueshëm për t’iu përshtatur nevojave tuaja, duke e bërë atë 100% të adaptueshëm për raste të ndryshme përdorimi. Mund të vishet rreth qafës ose belit, të përdoret si një stendë për funksionimin pa kontakt, apo edhe të përdoret si një shkop selfie për të kapur ato momente që nuk dëshironi t’i harroni kurrë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mbajtësi dembel i Rrotullueshëm 360°”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Mbajtësi dembel i Rrotullueshëm 360°