Përshkrim

Qëndroni të lidhur me mbajtësin dembel shumëfunksional të rrotullueshëm 360° për telefonat celularë dhe tabletët. Ky produkt largon telashet e përdorimit të tabletëve dhe telefonave celularë si për punë ashtu edhe për lojë. Mbajtësja Dembele Shumëfunksionale e Rrotullueshme 360° funksionon si mbajtëse dhe është projektuar duke përdorur një tub magnezi alumini me cilësi të lartë, i cili është plotësisht fleksibël dhe i formueshëm për t’iu përshtatur nevojave tuaja, duke e bërë atë 100% të adaptueshëm për raste të ndryshme përdorimi. Mund të vishet rreth qafës ose belit, të përdoret si një stendë për funksionimin pa kontakt, apo edhe të përdoret si një shkop selfie për të kapur ato momente që nuk dëshironi t’i harroni kurrë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtësi dembel i Rrotullueshëm 360°”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products