Organizues Shumëfunksional i Veshjeve | 3n1

2,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

2 in stock

Materiali: Çelik inox,

Strukturë e thjeshtë por elegante,

E lehtë për t’u montuar,

Përdoret si brenda ashtu edhe jashtë, për përdorim shtëpiak dhe komercial,

Permasat :60 *33*170 cm

Rafti me 5 nivele për magazinimin e këpucëve, veshjeve ka :

• Dizajni inovativ i produktit do të thotë që nuk mund të vendosni vetem këpucë, por edhe të varni rroba, çanta, çadra etj.

• Përbëhet nga tub hekuri të cilësisë së lartë dhe pëlhurë jo të endura , e cila është e fortë dhe e qëndrueshme dhe mund ta bëjë dhomën tuaj te dukuet me e rregullt

• Produkti zë një zonë të vogël, por hapësira e ruajtjes është shumë e madhe.

• Rafti i palltove është shumë i lehtë dhe rafti i këpucëve ka mbështetëse krahësh të lëmuar në formë L   në të dyja anët, të cilat mund të zhvendosen në çdo kohë dhe kudo.

Lidhja Grepa mund të përdoret për të ruajtur rrobat e  për t’i bërë ato më të rregullta.
Ndarje me shtresë të lëmuar prej pëlhure me ndjesi të mirë të dorës, sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë.  Ka mbështetëse krahësh të lëmuar në formë L në të dy anët e rafti i këpucëve, i cili mund të zhvendoset në çdo kohë dhe kudo.
Rafti është i pajisur me mbulesa këmbësh për të mbrojtur dyshemenë tuaj dhe gjithashtu për ta bërë raftin më të qëndrueshëm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Organizues Shumëfunksional i Veshjeve | 3n1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Organizues Shumëfunksional i Veshjeve | 3n1