Përshkrim

Izoluesi i zi do jete zgjidhja e problemit te izolimit te shtepise suaj.

Praktik,pa pasur nevoje per punetor ne vendosjen e tij kete mund ta beni vet ju.

I papershkueshem nga uji, kryesisht vendoset ne siperfaqe te erreta,materiali i saj eshte prej gome.

Ju do te lyeni siperfaqen dhe pas nje kohe fare te shkurter kthehet ne formen e nje gome plastike e cila izolon vendin qe ju duhet ta bllokoni.

Zgjidhja ne duart tuaja pa pasur nevojen e askujt!

Me dy ngjyra te bardhe dhe te zeze

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Izolues Abro Rubber Sealer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products