10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Izolues Abro Rubber Sealer

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: Gj : – 242

Izoluesi i zi do jete zgjidhja e problemit te izolimit te shtepise suaj.

Praktik,pa pasur nevoje per punetor ne vendosjen e tij kete mund ta beni vet ju.

I papershkueshem nga uji, kryesisht vendoset ne siperfaqe te erreta,materiali i saj eshte prej gome.

Ju do te lyeni siperfaqen dhe pas nje kohe fare te shkurter kthehet ne formen e nje gome plastike e cila izolon vendin qe ju duhet ta bllokoni.

Zgjidhja ne duart tuaja pa pasur nevojen e askujt!

Me dy ngjyra te bardhe dhe te zeze

Be the first to review “Izolues Abro Rubber Sealer”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Izolues Abro Rubber Sealer

Izolues Abro Rubber Sealer

2,490 L