Përshkrim

Përbëhet nga tre porta USB 2.0 dhe një tjetër USB 3.0.
Mund te  lidhjet me nje shumllojshmei pajisjesh USB Type-C.
Earldom HUB – Prizë USB e tipit C 08 (Mbështe 3 porte USB 2.0 dhe 1 porte USB 3.0)
Priza USB Earldom HUB-08 Type-C mbështet të gjitha pajisjet e tipit C, kompjuterët, tabletët, telefonat celularëPërdorni për pajisjet me një lidhës të tipit C me 1 portë USB 3.0, 3 porte USB 2.0 dhe 1 furnizim me energji DC 5V
Ndërfaqja e portit USB3.0 për shpejtësi transferimi deri në 5 Gbs, e përputhshme me shumicën e pajisjeve me porte 2.0 dhe 3.0 si miu, tastierat, pajisjet e ruajtjes Ndërfaqja e portit USB2.0, shpejtësia e transferimit deri në 480 Mbs

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Adaptor 4 N 1 Earldom HUB 08”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products