Description

Përbëhet nga tre porta USB 2.0 dhe një tjetër USB 3.0.
Mund te  lidhjet me nje shumllojshmei pajisjesh USB Type-C.
Earldom HUB – Prizë USB e tipit C 08 (Mbështe 3 porte USB 2.0 dhe 1 porte USB 3.0)
Priza USB Earldom HUB-08 Type-C mbështet të gjitha pajisjet e tipit C, kompjuterët, tabletët, telefonat celularëPërdorni për pajisjet me një lidhës të tipit C me 1 portë USB 3.0, 3 porte USB 2.0 dhe 1 furnizim me energji DC 5V
Ndërfaqja e portit USB3.0 për shpejtësi transferimi deri në 5 Gbs, e përputhshme me shumicën e pajisjeve me porte 2.0 dhe 3.0 si miu, tastierat, pajisjet e ruajtjes Ndërfaqja e portit USB2.0, shpejtësia e transferimit deri në 480 Mbs

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Adaptor 4 N 1 Earldom HUB 08”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products