Përshkrim

Pajisja e integruar e mbrojtjes nga mbingarkesa aktuale nga qarku i shkurtër.

Përdorni pajisje elektronike superiore për të siguruar funksionim të qëndrueshëm.

Kompjuteri njeh dhe instalon automatikisht, nuk nevojitet asnjë drejtues, plug and play, plug and output.

Mbështetje: windows95/98/ME/2000/XP/Vista, Mac 8.6 ose më vonë.

Me dritat LED, statusi i punës është intuitiv dhe i dukshëm.

Pamje e bukur, e hollë, e lehtë për t’u përdorur.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Adaptor Usb 7n1 Speed Hub”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products