Përshkrim

Për të trajtuar dhe lehtësuar dhimbjen e qafës.

Ndihmon trajtimin e periartritin e shpatullave, tendosjen e muskujve të mesit, dhimbjen e nyjeve të gjurit.

Viskozitet relativisht i madh, riparimi i copëzave të pelinit ngrohës, më i moderuar.

Zbatohet nga era, të ftohtit, të lagësht, qafës, shpatullave, të shkaktuara nga e keqja e belit, këmbëve dhe nyjeve të tjera dhe një sërë dhimbjesh të shkaktuara nga kontuzionet e indeve të buta.

I përshtatshëm për lehtësimin e përkohshëm të dhimbjeve të vogla dhe dhimbjeve të muskujve dhe kyçeve.

Shoqërohet me artrit të thjeshtë të dhimbjes së shpinës, mavijosje dhe ndrydhje nga tendosje, lehtësim reumatizmash.

Mbani larg fëmijëve për të shmangur helmimin aksidental.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Adeziv Mjeksor për problemet e qafës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products