AEROTERM 808BL | ARIETE

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Fuqia:2000 Wat
Tensioni:240V
Praktike, kompakte, funksionale.
Aerotermi eshte ultra-kompakt
Mbrojtje nga mbinxehja
Termostat i rregullueshem.
Permasat:315x135x272mm

Kodi: k156-106 Category: Etiketa: ,

AEROTERM 808BL | ARIETE

AEROTERM eshte krijuar per te sjelle nje klime te mireqenies ne shtepine tuaj me stilin e unike dhe linjat e tyre ’50 tipike te linjave Vintage nga Ariete.

Praktike, kompakte, funksionale dhe me nje dizajn te pagabueshem, ngrohes ventilator Vintage ju shoqeron ne momentet e relaksit: ngroh dhomen e gjumit,banjen para dushit ne ditet me te ftohta dhe çdo dhome tjeter ne shtepi, sepse fale dorezes se integruar ju mund ta levizni lehte aty ku keni nevoje.

Ju gjithashtu mund te perdorni ngrohesin ventilator si nje freskuese fale termostatit te rregullueshem, ju do te zgjidhni temperaturen qe preferoni.

Klima juaj ideale

Ngrohesi ventilator eshte i bukur dhe funksional: ideal ne muajt me te ftohte te vitit per te ngrohur shtepine dhe ne vere per te ftohur ajrin fale funksionit te ventilatorit.

Rregulloni termostatin dhe krijoni klimen perfekte me ambjentin perreth jush.

Me ju, ne çdo dhome te shtepise

Ngrohes ventilator Vintage eshte kompakt dhe i lehte per tu trajtuar, i krijuar posaçerisht per ne te ftohte qe duan ta marrin me vete ne çdo dhome te shtepise nga banjo ne dhomen e gjumit.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “AEROTERM 808BL | ARIETE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu