Përshkrim

Dizenjuar per gatime te shendetshem me ajer.
Perfekte per pergatitjen e nje shumellojshmeri ushqimesh te preferuara pa vaj si patatet mishi i pules e shume te tjera.
Ajer i nxehte qe shperndahet ne menyre te barabarte ne 360 grade duke mundesuar pjekje uniforme ndertuar nga material i cili nuk ngjit ushqimin.
Teknologjia e ajrit gjithashtu do te parandaloje perhapjen e aromave.
Nivel i rregullueshem i temperatures kohemates 30 minuta kapaciteti 6.5 liter.
Veshje jo ngjitëse
Ngrohja me cikël
Rrjedha e nxehtësisë në vend të vajit
Kontrolli i temperaturës në kohë
Kapacitet i madh 6.5L
Tensioni/Frekuenca:220v-50Hz
Fuqia: 1300 W
Mund ta vendosni të gjithë pulën në një shportë.
Mund të gatuajë një familje deri në 7 persona.
Dhe po, mund të montohet në çdo banak!
Teknologjia revolucionare e ajrit të shpejtë të mbinxehur mund të gatuajë ushqim pa pasur nevojë për yndyrë, vajra jo të shëndetshëm.
Përdoreni atë për të gatuar: patate të skuqura, patate të pjekura, biftekë, bërxolla derri, hamburger, shkopinj pule, ëmbëlsira, pulë të pjekur, lazanja, mac dhe djathë, quiche, ravioli, etj. I jep ushqimit një pamje të artë, të freskët dhe një lagështi. , brendësi e lëngshme, super e butë dhe pothuajse nuk kërkohet vaj!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Air Fryer /Friteze Me Ajer/Sokany SK-8027”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products