Përshkrim

Aksesore kuzhine silikoni qe i duhen cdo amvise, te organizuara ne nje kuti elegante prej bambuje ne ngjyre blu pastel.

Aksesoret e silikonit jane me te preferuarit e amvisava pasi nuk demtojne shtresen anti-ngjitje te tiganet dhe tenxheret me shtrese guri.
4 aksesore ekologjike kuzhine: rrahese vezesh, furce dhe dy spatula, te gjitha prej silikoni dhe me doreza bambuje.
Kuti elegante prej bambuje.
Rezistente ndaj temperaturave te larta.
Te lehta ne perdorim dhe pastrim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Aksesore kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products