Përshkrim

Kenwood KAC-9106D është një përforcues i madh për sistemin audio automjetit tuaj.

 

Makina përforcues Kenwood KAC-9106D MONO përmban një fuqi MAX prej 2000 watts dhe një fuqi RMS prej 1000 wattss 

  • 4 ohms 500W x 1
  • 2 ohms 1000W x 1

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Amplifikator Kenwood KAC-9106D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products