Përshkrim

Kenwood KAC-5206 është një përforcues i madh për sistemin audio automjetit tuaj.

Ka 2 kanale dhe përmban një fuqi MAX prej 400 watts dhe një fuqi RMS prej 60 watts në 4 ohms 2 kanale, 75 watts në 2 ohms 2 kanale apo ura 150 watts në 1-kanal.

Sinjal të zhurmës: 95 dB

Pesha: 2.8 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Amplifikator Universal 400 Watt max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products