Android Tv Box H96 MAX Ultra HD 6K 4G/64G

5,490 L6,990 L (-21%)

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

  • Sistemi operativ: Android 10
  • CPU: Allwinner H616 Quad Core ARM Cortex A53
  • GPU: G31 OPenGL    ES3.2
  • RAM: 4 GB DDR3
  • ROM: 64 GB eMMC
  • Rezolucion maksimal: 6K x 2K / 30 fps
  • Rezolucion: 4K x 2K / 60 fps
Kodi: K28-102 Kategoritë: , ,

Modeli: H96 Max H616
Sistemi operativ: Android 10
Transmetimi i videos: Netflix, Youtube, Amazon, etj.App Store: Po (Play Store)Lojëra Android
Gjuhët e disponueshme: shumëgjuhëshe
CPU: Allwinner H616 Quad Core ARM Cortex A53
GPU: G31 OPenGL    ES3.2
RAM: 4 GB DDR3
ROM: 64 GB eMMC
Hapësira ruajtëse e jashtme: E përputhshme me disqet e jashtme të ngurtë dhe fletët USB deri në 2 TB (FAT16 / FAT32 / NTFS)
6K x 2K / 30 fps
4K x 2K / 60 fps
4K x 2K / 30 fps
1080P / 60fpsV9P (4K x 2K 60 fps)
H.265 HEVC MP-10 L5.1 (4K 60 fps)
H.265 [email protected] up to [email protected], or [email protected]
H.264 AVC HP (4K dhe 2K 30fps)
H.264 MVC (Full HD 60 fps)
MPEG-4 ASP L5 (Full HD 60 fps)
WMV / VC-1 SP / MP / AP (Full HD 60 fps)
AVS-P16 (AVS +) / AVS-P2 JIZhun (Full HD 60 fps)
MPEG2 MP / HL (Full HD 60 fps)
MPEG1 MP / HL (Full HD 60 fps)
RealVideo 8/9/10 (Full HD 60 fps)
Formatet e mbështetura të videos:.mkv, .mpg, .wmv, .mpeg, .dat, avi ,. mov, .iso, .mp4, .rm, .jpgAudio:
Formatet e mbështetura: MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, Ogg
Formatet e mbështetura të fotografive: HD, JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
Titrat e mbështetura: Po
Telekomanda: Po
Lidhja LAN: Po, Ethernet Standard 10/100M ,RJ45
Wi-Fi: 2.4 GHZ / 5 GHZ 802.11b / g / n
HDMI: 2 x HDMI 2.0
MicroSD: 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 G
BUSB: 1 x USB 3.0 + 1 x USB 2.0
Fuqia: DC 5V / 2A

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Android Tv Box H96 MAX Ultra HD 6K 4G/64G”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Android Tv Box H96 MAX Ultra HD 6K 4G/64G

5,490 L6,990 L (-21%)

Shto në Kasë