Përshkrim

Modeli: H96 Max H616
Sistemi operativ: Android 10
Transmetimi i videos: Netflix, Youtube, Amazon, etj.App Store: Po (Play Store)Lojëra Android
Gjuhët e disponueshme: shumëgjuhëshe
CPU: Allwinner H616 Quad Core ARM Cortex A53
GPU: G31 OPenGL    ES3.2
RAM: 4 GB DDR3
ROM: 64 GB eMMC
Hapësira ruajtëse e jashtme: E përputhshme me disqet e jashtme të ngurtë dhe fletët USB deri në 2 TB (FAT16 / FAT32 / NTFS)
6K x 2K / 30 fps
4K x 2K / 60 fps
4K x 2K / 30 fps
1080P / 60fpsV9P (4K x 2K 60 fps)
H.265 HEVC MP-10 L5.1 (4K 60 fps)
H.265 [email protected] up to 4Kx2K@60fps, or 6K@30fps
H.264 AVC HP (4K dhe 2K 30fps)
H.264 MVC (Full HD 60 fps)
MPEG-4 ASP L5 (Full HD 60 fps)
WMV / VC-1 SP / MP / AP (Full HD 60 fps)
AVS-P16 (AVS +) / AVS-P2 JIZhun (Full HD 60 fps)
MPEG2 MP / HL (Full HD 60 fps)
MPEG1 MP / HL (Full HD 60 fps)
RealVideo 8/9/10 (Full HD 60 fps)
Formatet e mbështetura të videos:.mkv, .mpg, .wmv, .mpeg, .dat, avi ,. mov, .iso, .mp4, .rm, .jpgAudio:
Formatet e mbështetura: MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, Ogg
Formatet e mbështetura të fotografive: HD, JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
Titrat e mbështetura: Po
Telekomanda: Po
Lidhja LAN: Po, Ethernet Standard 10/100M ,RJ45
Wi-Fi: 2.4 GHZ / 5 GHZ 802.11b / g / n
HDMI: 2 x HDMI 2.0
MicroSD: 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 G
BUSB: 1 x USB 3.0 + 1 x USB 2.0
Fuqia: DC 5V / 2A

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Android Tv Box H96 MAX Ultra HD 6K 4G/64G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products