Android Tv Box X96 mini 2/16GB

3,490 L4,490 L (-22%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

 • Android TV Box super cilesor
 • Memorja 2GB RAM 16GB ROM
 • Miracast DLNA Per lidhje me Telefonin
 • Lidhje HDMI HD
 • Pult me Infra te kuqe
 • 2 Gb ROM
 • Ideale per te pare filmat tuaj te preferuar.

Android TV Box X96 Mini

Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.

Sistem Android 7.1.2

Rezolucionit 2160 p

Lidhej me internet me fishe dhe me Wifi

RAM 2GB DDR3

Memorja te brendshme 16GB.

Karte Memorie 16gb micro sd 10 mb/s

Marka : Micro sd HC

Kapaciteti i memories: 16 GB

Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.

Micro sd HC siguron shpejtësi me transferim deri në 10MB/s.

Kjo kartë ka shpejtësine për regjistrimin dhe shikimin e videove Full HD.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Android Tv Box X96 mini 2/16GB”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Android Tv Box X96 mini 2/16GB

3,490 L4,490 L (-22%)

Shto në Kasë