Android Tv Box X96 Q 4g/32g

4,390 L5,500 L (-20%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

 • Sistemi operativ: Android 10 (Q)
 • Gjuhët e disponueshme: 24 gjuhë
 • CPU: Allwinner H616 Quad-Core 64bit Cortex-A53
 • GPU: Penta-Core Mali-G31 OPenGL3.2
 • RAM: 4 GB DDR3
 • ROM: 32 GB eMMc
 • Rezolucioni:1080P / 60fps
 • Bluetooth: 5.0

 

Kodi: K13-515 Kategoritë: , ,

Sistemi operativ: Android 10 (Q)

Transmetimi i videos: Netflix, Youtube dhe më shumëApp Store: Po (Play Store)lojëra AndroidPasqyrimi: Po; Miracast dhe DLNA

Gjuhët e disponueshme: 24 gjuhë

CPU: Allwinner H616 Quad-Core 64bit Cortex-A53

GPU: Penta-Core Mali-G31 OPenGL3.2

RAM: 4 GB DDR3

ROM: 32 GB eMMc

Rezolucioni (Video Out):

4K * 2K / 60 fps

4K * 2K / 30 fps

1080P / 60fps

V9P (4K x 2K 60 fps)

H.265 HEVC MP-10 L5.1 (4K 60 fps)

H.264 AVC HP (4K dhe 2K 30fps)

H.264 MVC (Full HD 60 fps)

MPEG-4 ASP L5 (Full HD 60 fps)

WMV / VC-1 SP / MP / AP (Full HD 60 fps)

AVS-P16 (AVS +) / AVS-P2 JIZhun (Full HD 60 fps)

MPEG2 MP / HL (Full HD 60 fps)

MPEG1 MP / HL (Full HD 60 fps)

RealVideo 8/9/10 (Full HD 60 fps)

DAT, MKV, MOV, MP4, MPEG, MVC, RM, VC-1

Formatet e mbështetura: AAC, FLAC, MP3, OGG, RM

Formatet e mbështetura të fotografive: BMP, GIF, JPEG, TIFF

Titrat e mbështetur: Jo

Telekomanda: Po

Lidhja LAN: Po, 10 / 100M

Bluetooth: 5.0

Wi-Fi: 2.4 GHz / 5 GHz

Lidhjet:HDMI: 2.0

Slot për MicroSD: Po, deri në 64 GB

USB: 3 x USB 2.0

AV: Po

IR: Po

Furnizimi me energji elektrike: 5V / 2A

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Android Tv Box X96 Q 4g/32g”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Android Tv Box X96 Q 4g/32g

4,390 L5,500 L (-20%)

Shto në Kasë