Përshkrim

Antene Televizori HDTV

Dizajni te vogel dhe praktik tërheq në sinjale nga të gjitha drejtimet

Merr kanale HD.

Me 3m kabllo të hollë

Ngjitet lehte ne metale apo xham

Nuk ka nevoje per instalim, thjesht vendoset fisha mbrapa.

Frekuenca: 470-862MHz
Impedancë e daljes: 75Ω
Raporti i Valës së Përhershme: ≤1.5

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Antene Dhome per Tv HDTV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products