Antene Dhome per Tv HDTV

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Kodi:K139-2

Antene Televizori HDTV

Dizajni te vogel dhe praktik tërheq në sinjale nga të gjitha drejtimet

Merr kanale HD.

Me 3m kabllo të hollë

Ngjitet lehte ne metale apo xham

Nuk ka nevoje per instalim, thjesht vendoset fisha mbrapa.

Frekuenca: 470-862MHz
Impedancë e daljes: 75Ω
Raporti i Valës së Përhershme: ≤1.5

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Antene Dhome per Tv HDTV”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu