Përshkrim

APARAT KUNDER GERHITJES
Keni probleme me Gerhitjen ?

Ju apo te afermit tuaj shqetesoheni nga zhurma qe krijohet gjate gjumit.
Tashme gerhitja nuk do jete me nje shqetesim per ju fale pajisjes Anti Gerhites
Pajisjet kundër gërhitës, janë bërë me cilësi të lartë ABS dhe material silikoni të butë, mjedisor dhe të padëmshëm, jashtëzakonisht të rehatshëm.

-Lehtë për tu veshur dhe zbritur, thjesht futni kanalin në hundë dhe zbrisni në çdo kohë.
-Lehtësojnë efektivisht gërhitjen, përmirësojnë cilësinë e gjumit. Dhe mund të duhet ca kohë për t’u përshtatur me të.
-Lehtëson gërhitjen dhe bllokimin e hundës, pastrimin e ndotjes së ajrit, filtron ajrin e gazrave të dëmshëm dhe pluhurin, duke përmirësuar cilësinë e gjumit tuaj.
-Pajisje ku madhësia mini me peshë të lehtë nuk do të shtojë presion shtesë në hundë, e cila është e përshtatshme per t’u mbajtur.
-Aplikoni në shumë situata, ambiente të mbyllura, të jashtme, spitale, etj.

https://youtu.be/rtMOGa_3WKc

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Aparat Kunder Gerhitjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products