Aparat Kunder Gerhitjes

990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Pajisje e cila shmang problemet gjate gerhitjes.
Ju lejon te merni fryme me lehte
Pastron dhe filtron ajrin
Do te keni nje gjume me te lehte

Kodi: K81-102 Kategoritë: , Tag:

APARAT KUNDER GERHITJES
Keni probleme me Gerhitjen ?

Ju apo te afermit tuaj shqetesoheni nga zhurma qe krijohet gjate gjumit.
Tashme gerhitja nuk do jete me nje shqetesim per ju fale pajisjes Anti Gerhites
Pajisjet kundër gërhitës, janë bërë me cilësi të lartë ABS dhe material silikoni të butë, mjedisor dhe të padëmshëm, jashtëzakonisht të rehatshëm.

-Lehtë për tu veshur dhe zbritur, thjesht futni kanalin në hundë dhe zbrisni në çdo kohë.
-Lehtësojnë efektivisht gërhitjen, përmirësojnë cilësinë e gjumit. Dhe mund të duhet ca kohë për t’u përshtatur me të.
-Lehtëson gërhitjen dhe bllokimin e hundës, pastrimin e ndotjes së ajrit, filtron ajrin e gazrave të dëmshëm dhe pluhurin, duke përmirësuar cilësinë e gjumit tuaj.
-Pajisje ku madhësia mini me peshë të lehtë nuk do të shtojë presion shtesë në hundë, e cila është e përshtatshme per t’u mbajtur.
-Aplikoni në shumë situata, ambiente të mbyllura, të jashtme, spitale, etj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Aparat Kunder Gerhitjes”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu