Aparat Tensioni Jziki

2,690 L3,490 L (-23%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Furnizimi:6V dhe karikues me energji elektrike
  • Mënyra e matjes:Metoda oshilometrike
  • Ekrani: Ekran dixhital me kristale te lëngshme
  • Presioni i gjakut: 20-280 (2,7-37 kPa)
  • Pulsi: 40-160 herë/min
  • Perimetri i matshëm i krahut: 20cm-34cm
Kodi: K86-289 Kategoritë: , , ,

Furnizimi:6V dhe karikues

Mënyra e matjes:Metoda oshilometrike

Ekrani: Ekran dixhital me kristale te lëngshme

Gama e matjes:Presioni i gjakut: 20-280 (2,7-37 kPa)Pulsi: 40-160 herë/min

Saktësia: Presioni statik:±0.4kPa(+3mmHg)Pulsi:brenda ±5%Temperatura e ambientit normal të punës: 5℃ ~40℃, Lagështia:= 85%

Perimetri i matshëm i krahut: 20cm-34cm

Përmasat 12.6x10x5.3cm

Pesha rreth 222 g

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Aparat Tensioni Jziki”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

2,690 L3,490 L (-23%)

Shto në Kasë