Përshkrim

Fshesë me korrent ultra kompakt, aleati praktik për pastrimin e shtëpisë tuaj .Me një fuqi prej 700W tashme ju mund te pastroni lehtesisht dyshemete nga pluhuri dhe papastërtite.

Fuqia: 700W Kapaciteti: 2.5L Gjatesia e kabllit: 5m Dimensionet: 43.9 x 30.2 x 26.4 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshesë me korrent Smart Rosso “Ariete””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products