Aroma difuzor/ llamb

390 L1,490 L (-74%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi; kk-196

Aroma difuzor/ Llamb 

Me nje dizenjim modern dhe efekt te jashtezakonshem, hidhni brenda aromen tuaj te preferuar dhe vendoseni ne prize dhe per pak sekonda ju do te ndjeni aromen tuaj te preferuar qe do te ju fale qetesi dhe relaks.

Perdoreni cdo moment dhe cdo dite.

Jo vetem kaq, por eshte e pajisur edhe me drite led, me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Aroma difuzor/ llamb”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

390 L1,490 L (-74%)

Shto në Kasë