Aroma difuzor/ llamb

390 L1,490 L (-74%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi; kk-196

Aroma difuzor/ Llamb 

Me nje dizenjim modern dhe efekt te jashtezakonshem, hidhni brenda aromen tuaj te preferuar dhe vendoseni ne prize dhe per pak sekonda ju do te ndjeni aromen tuaj te preferuar qe do te ju fale qetesi dhe relaks.

Perdoreni cdo moment dhe cdo dite.

Jo vetem kaq, por eshte e pajisur edhe me drite led, me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht.

 

Be the first to review “Aroma difuzor/ llamb”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

390 L1,490 L (-74%)

Add to Cart