Përshkrim

Skara prej grille me qymyrgur eshte ideale per te konsumuar nje ushqim te shijshem me familjen tuaj apo te afermit jashte ne natyre apo edhe ne kopshtin e shtepise suaj. Ajo ka nje model klasik shume te persosur per t’u levizur lirisht pa ju munduar aspak.
Barbecue mburret me qëndrueshmëri të shkëlqyer dhe trashësi materiali. Falë rrotave të saj, Barbecue është jashtëzakonisht e lëvizshme dhe mund të trajtohet nga një person. Diametri i sipërfaqes së pjekjes prej 56 cm lejon përgatitjen e vakteve për një grup më të madh njerëzish. Barbecue ka një tavëll që hiqet lehtë, gjë që përmirëson komoditetin e përgjithshëm të funksionimit dhe më pas pastrimit të saj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Barbecue Deluxe Antony Worrall Thompson”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products