Përshkrim

Lehtësoni dhimbjet në mënyrë efektive dhe përmirësoni qëndrimin:

Barela e masazhit të shpinës ka 88 gjilpëra plastike që lehtësojnë presionin e shpinës duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

Dhe lëreni shtyllën kurrizore të kthehet në linjat natyrale, të ndihmojë në stabilizimin e shtyllës kurrizore dhe të përmirësojë fleksibilitetin në muskujt e shpinës dhe shpatullave.

Mënyra e jetesës së ulur, këmbëkryq, lëvizjet fizike të pasakta ose lodhja e trupit mund të çojnë në çekuilibër dhe dhimbje të qëndrimit të shtyllës kurrizore.

Barela e pasme JUMPOW është projektuar posaçërisht për të rivendosur lakimin natyral të shpinës dhe për të lehtësuar presionin e pasmë.

Dizajni i rregullueshëm: Kjo barelë e shtyllës kurrizore është projektuar të jetë e rregullueshme në lartësi, me gjithsej 3 nivele, të cilat mund të përdoren nga shumica e njerëzve.

Ju mund të zgjidhni lartësinë më të përshtatshme dhe të rehatshme për të shtrirë shpinën dhe për të lehtësuar stresin.

Sa më e lartë të jetë lartësia që vendosni, aq më e fortë është forca e shtrirjes që mund të merrni.

Materiali i qëndrueshëm: Mbështetja e mesit është bërë nga ABS i fortë dhe materiale NBR miqësore me mjedisin. Pajisja e barelës së pasme mund të mbajë deri në 150Kg, dhe shiriti i shkumës në mes të pajisjes mund të sigurojë mbështjellje, në mënyrë që ta përdorni më rehat.

Portativ – I mirë për përdorim në shtëpi, në palestër, në makinë ose në karrigen e zyrës.

Lehtësoni dhimbjet në mënyrë efektive dhe përmirësoni qëndrimin

Ka 88 gjilpëra plastike që lehtësojnë presionin e shpinës duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

Eshtë projektuar të jetë e rregullueshme në lartësi, me gjithsej 3 nivele

Material: ABS dhe NBR ekologjik

Pesha e mbajtjes: 150Kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Barela e Shpinës,Paisja për qetësimin e dhimbjeve të shpinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products