Barela e Shpinës,Paisja për qetësimin e dhimbjeve të shpinës

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

  • Lehtësoni dhimbjet në mënyrë efektive dhe përmirësoni qëndrimin
  • Ka 88 gjilpëra plastike që lehtësojnë presionin e shpinës duke stimuluar qarkullimin e gjakut.
  • Eshtë projektuar të jetë e rregullueshme në lartësi, me gjithsej 3 nivele
  • Material: ABS dhe NBR ekologjik
  • Pesha e mbajtjes: 150Kg
  • Qetësues për dhimbjet për: Hernie Diskale,Nervi Shiatik, Skolioza etj
Kodi: K203-125 Kategoritë: , , ,

Lehtësoni dhimbjet në mënyrë efektive dhe përmirësoni qëndrimin:

Barela e masazhit të shpinës ka 88 gjilpëra plastike që lehtësojnë presionin e shpinës duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

Dhe lëreni shtyllën kurrizore të kthehet në linjat natyrale, të ndihmojë në stabilizimin e shtyllës kurrizore dhe të përmirësojë fleksibilitetin në muskujt e shpinës dhe shpatullave.

Mënyra e jetesës së ulur, këmbëkryq, lëvizjet fizike të pasakta ose lodhja e trupit mund të çojnë në çekuilibër dhe dhimbje të qëndrimit të shtyllës kurrizore.

Barela e pasme JUMPOW është projektuar posaçërisht për të rivendosur lakimin natyral të shpinës dhe për të lehtësuar presionin e pasmë.

Dizajni i rregullueshëm: Kjo barelë e shtyllës kurrizore është projektuar të jetë e rregullueshme në lartësi, me gjithsej 3 nivele, të cilat mund të përdoren nga shumica e njerëzve.

Ju mund të zgjidhni lartësinë më të përshtatshme dhe të rehatshme për të shtrirë shpinën dhe për të lehtësuar stresin.

Sa më e lartë të jetë lartësia që vendosni, aq më e fortë është forca e shtrirjes që mund të merrni.

Materiali i qëndrueshëm: Mbështetja e mesit është bërë nga ABS i fortë dhe materiale NBR miqësore me mjedisin. Pajisja e barelës së pasme mund të mbajë deri në 150Kg, dhe shiriti i shkumës në mes të pajisjes mund të sigurojë mbështjellje, në mënyrë që ta përdorni më rehat.

Portativ – I mirë për përdorim në shtëpi, në palestër, në makinë ose në karrigen e zyrës.

Lehtësoni dhimbjet në mënyrë efektive dhe përmirësoni qëndrimin

Ka 88 gjilpëra plastike që lehtësojnë presionin e shpinës duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

Eshtë projektuar të jetë e rregullueshme në lartësi, me gjithsej 3 nivele

Material: ABS dhe NBR ekologjik

Pesha e mbajtjes: 150Kg

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Barela e Shpinës,Paisja për qetësimin e dhimbjeve të shpinës”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Barela e Shpinës,Paisja për qetësimin e dhimbjeve të shpinës