Batanije per bebe 2ne1

1,690 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

  • Batanije per bebe 2ne1
    E ngrohte dhe shume e bute.
    Jo thjeshte nje batania po fal kopsave dhe zinxhirit ajo kthehet letesisht ne kombinoshe per femijen tuaj.

          Njekohesishte ju mund ta perdorni duke e vendos  edhe si mbulese per karrocen apo relaksin e                  femijes suaj.

Lahet lehtesish edhe ne 30 grade.

Material: 85% arkilik, 15% poliester, antialergjik.
Permasat 80x90cm

 

Be the first to review “Batanije per bebe 2ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore