Përshkrim

  • Batanije per bebe 2ne1
    E ngrohte dhe shume e bute.
    Jo thjeshte nje batania po fal kopsave dhe zinxhirit ajo kthehet letesisht ne kombinoshe per femijen tuaj.

          Njekohesishte ju mund ta perdorni duke e vendos  edhe si mbulese per karrocen apo relaksin e                  femijes suaj.

Lahet lehtesish edhe ne 30 grade.

Material: 85% arkilik, 15% poliester, antialergjik.
Permasat 80x90cm

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Batanije per bebe 2ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products