Përshkrim

Siguroni një ndjenjë të ngrohtë në shtratin tuaj, me kete batanije elektrike e cila do te ngrohe ne shume pak sekonda krevatin.

Bëni një gjumë të qetë dhe te rehatshem.  Bërë nga një pëlhurë poliesteri, batanija elektrike  ofron një qëndrueshmëri të madhe per përditshmeri.

Jo vetëm që ju mban rehat gjatë gjumit, por gjithashtu ju ndihmon të qëndroni të ngrohtë gjatë mbrëmjeve të ftohta.

Batanija me ngrohje eshte produkti ideal qe i pershtatet me se miri nevoja tuaja gjate kesaj stine.

Materiali shume i bute i saj, nderthurur me dizenjon kaq terheqese ju ofrojne komoditet dhe rehati.

Mund ta perdorni ne cdo moment, ne darke duke pare nje film te kendshem, ose e ndizni disa minuta perpara se te shtriheni per te fjetur.

Eshte nje produkt cilesor i cili ju ofron siguri gjate kohes qe e perdorni.

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. shoppadmin

    Ju lutem qe te bejme verifikimin e porosise tuaj na kontaktoni ne inbox tone ne Facebook ose na telefononi ne numrin : +355 456 200 32 ose ne whatsupp dhe viber ne +355 69 95 93 545

    Helpful (0) Unhelpful (0)
          More Products