Përshkrim

Batanija është shumë e thjeshtë për t’u përdorur.

Thjesht zgjidhni një nga tre nivelet e nxehtësisë që ju përshtatet më së miri.

Më pas, falë funksionit Fast Heat, batanija nxehet shpejt dhe në mënyrë të barabartë, duke dhënë një ngrohtësi të këndshme dhe qetësuese shumë më shpejt sesa përdorimi i ngrohjes qendrore, veçanërisht në kushte më të ftohta.

Ngjisni batanijen në dyshek me rripa gome, ose mbështilluni me të dhe nuk do të shqetësoheni më kurrë nga i ftohti.

Më pas thjesht lani mbulesën dhe batanijen në makinë larëse.

Ice berg është një nga batanijet e pakta në treg që vjen me një mbulesë të lëvizshme.

Falë kësaj, nuk do të duhet të shqetësoheni për ndotjen e batanijes.

Dhe nëse ndotet pak, për shembull, nga ngrënia e ushqimeve para televizorit, thjesht hiqni kapakun dhe lajeni në makinë larëse.

Kjo jo vetëm që zgjat jetën e batanijes, por gjithashtu do të thotë që mund ta nxirrni batanijen në ballkon ose larg për fundjavë pa frikë se mos e dëmtoni atë.

Kjo batanije elektrike  jo vetëm që do t’ju sigurojë një gjumë të këndshëm dhe të mirë të natës, por gjithashtu do t’ju mbajë ngrohtë në divanin përpara televizorit ose në një karrige me librin tuaj të preferuar.

Madje do t’ju mbajë ngrohtë në udhëtimet tuaja ose në netët e ftohta në vilë.

Batanija është kompakte, praktike dhe nuk kërkon mirëmbajtje të veçantë, kështu që mund ta merrni me vete kudo që të shkoni.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Batanije Elektrike *IceBerg*”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products