Batanije Elektrike me lule Dopio

2,690 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K154-5

    • Praktike ne perdorim dhe mund te perdoret ne te gjithe llojet e dyshekeve.
    • Ka tre nivele nxehtesie qe mund te kontrollohet nga celesi.
    • Materiali i saj eshte 100% pambuk.
    • Permasat : 150×180 cm.

Kujdes: Batanija nuk mund te lahet ne lavatrice.

Be the first to review “Batanije Elektrike me lule Dopio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Batanije Elektrike me lule Dopio

2,690 L

Add to Cart