Description

Krejt e re dhe me cilësi të lartë.
Artikull i përsosur për t’ju ndihmuar të lëvizni shpejt dhe lehtë objektet e rënda.Paleta e dobishme është e lehtë për tu naviguar me dy rrota rrotulluese 360 ​​gradë.Gjithashtu vjen me rrota frenash për të garantuar sigurinë tuaj gjatë përdorimit.Kapacitet i fortë mbajtës.
Aplikimi: i përshtatshëm për vendosjen e objekteve të rënda si lavatriçe, frigorifer, dollap sterilizues dhe kondicioner.
Karakteristikat: ruajtja e ajrosjes së pjesës së poshtme të objekteve, kundër lagështirës, ​​kundër ndryshkut dhe e lehtë për t’u lëvizur dhe pastruar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Baze e Levizshme per Lavatrice dhe Frigorifer”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products