Përshkrim

Krejt e re dhe me cilësi të lartë.
Artikull i përsosur për t’ju ndihmuar të lëvizni shpejt dhe lehtë objektet e rënda.Paleta e dobishme është e lehtë për tu naviguar me dy rrota rrotulluese 360 ​​gradë.Gjithashtu vjen me rrota frenash për të garantuar sigurinë tuaj gjatë përdorimit.Kapacitet i fortë mbajtës.
Aplikimi: i përshtatshëm për vendosjen e objekteve të rënda si lavatriçe, frigorifer, dollap sterilizues dhe kondicioner.
Karakteristikat: ruajtja e ajrosjes së pjesës së poshtme të objekteve, kundër lagështirës, ​​kundër ndryshkut dhe e lehtë për t’u lëvizur dhe pastruar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Baze e Levizshme per Lavatrice dhe Frigorifer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products