Përshkrim

Nje paisje qe ben petulla te mrekullueshme

Beres petullash i markes Max modeli AK850

Fuqia maksimale eshte 700W.

Mund te beni 7 petulla njekohesisht

Materili i paisjes nuk ngjit dhe ben petulla te shijshme dhe pa yndyre

Doreza rezistente ndaj nxehtesise dhe termostat automatik

Me drita qe tregojne kur eshte e ndezur dhe fikur

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Beres Petullash Max AK850”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products