BERESE BUKE ETA 2150 90000 Crustum II

12,990 L13,990 L (-7%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Fuqia: 850 W

Programe: 12

Kapaciteti: 1.5 kg

Prodhuesi i bukës, i cili ka 12 programe të paracaktuara, siguron zierje, ngritje, pjekje dhe ringrohje, dhe ndërkohë, ju mund të shijoni kafen ose të bëni punë të tjera. Varet nga ju se çfarë lloj buke do të përgatisni, qoftë klasike, pa gluten, e ëmbël apo integrale.

Zgjedhja e madhësive të ndryshme të bukës.
Ju gjithashtu mund të vendosni madhësinë ose koren e bukës. Nëpërmjet kapakut të xhamit mund të kontrolloni lehtësisht gjendjen e pjekjes dhe sinjali akustik do t’ju lajmërojë për të shtuar ndonjë përbërës shtesë. Statusi i përgatitjes shfaqet në një ekran të qartë. Buka qëndron e ngrohtë më gjatë në prodhuesin e bukës falë funksionit të ruajtjes automatike të temperaturës deri në 60 minuta. Edhe në rast të ndërprerjes së energjisë, nuk keni pse të shqetësoheni për bukën tuaj, prodhuesi i bukës ka gjithçka të ruajtur në kujtesën e tij. Forma e pjekjes ka një shtresë kundër ngjitjes që mirëmbahet lehtë. Aksesorët përfshijnë një kallëp pjekjeje, 2 grepa për brumosje, gota matëse, një filxhan dhe një grep.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “BERESE BUKE ETA 2150 90000 Crustum II”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

BERESE BUKE ETA 2150 90000 Crustum II

12,990 L13,990 L (-7%)

Shto në Kasë