Berese buke Pane Express 750 Metal “Ariete” 132

10,990 L12,990 L (-15%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Fuqia 500 W
Kapaciteti 500/750 gr
Trupi çelik inox
Enë jo ngjitëse e lëvizshme
Ekran LCD
19 programe
3 nivele pjekje
10 minuta ndërprerje kujtese
Nisja e planifikuar deri në 15 orë
Ruajtja e nxehtësisë deri në 60 minuta
Aksesorë: gotë matëse, lugë matëse, grep për heqjen e brumit
Garanci: 2 Vjet

Kodi: K156-95 Kategoritë: ,

Shijoni buken e pergatitur ne shtepi, brumera dhe recel me makinerine per berjen e bukes “Pane Express 750 Metal” nga Ariete.

Ideale per intolerantet e glutenit.
Makineria eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike rezistente.
E afte te beje te gjitha llojet e bukes, brumera te ndryshem dhe recel fale 19 programeve te ndryshme.
Material qe nuk ngjit dhe i lehte per tu pastruar.
Ekran LCD te integruar.
Kapaciteti 500-750 gram.
Fuqia 550W.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese buke Pane Express 750 Metal “Ariete” 132”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Berese buke Pane Express 750 Metal "Ariete" 132

10,990 L12,990 L (-15%)

Shto në Kasë