Përshkrim

Shijoni buken e pergatitur ne shtepi, brumera dhe recel me makinerine per berjen e bukes “Pane Express 750 Metal” nga Ariete.

Ideale per intolerantet e glutenit.
Makineria eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike rezistente.
E afte te beje te gjitha llojet e bukes, brumera te ndryshem dhe recel fale 19 programeve te ndryshme.
Material qe nuk ngjit dhe i lehte per tu pastruar.
Ekran LCD te integruar.
Kapaciteti 500-750 gram.
Fuqia 550W.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Berese buke Pane Express 750 Metal “Ariete” 132”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products