Përshkrim

Ju pelqen kafeja?

Deshironi ta beni vete ?

Pervecse do ju fal kenqesi do mund edhe te kurseni para me te.Makina e cila pregatit kafe eshte perfeke per kenaqesine tuaj dhe te miqve tuaj.

Praktik per perdorim ne zyre ose ne shtepi.

  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti : 450ml
  • Fuqia : 65-100W

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese Frapeje HSM705S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products