Berese kafeje ekspres Moka Ariete 1358A

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K156-23

Berese kafeje ekspres Moka Ariete

Model: 1358

Moka elektrike për 2 ose 4 gota.

Ideale për shtëpi dhe zyra, Moka Aroma Elettrica garanton një kafe me një aromë dhe një shije unike.

Fuqia 400 vat

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese kafeje ekspres Moka Ariete 1358A”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Berese kafeje ekspres Moka Ariete 1358A