Përshkrim

Berese kafeje ekspres Moka Ariete

Model: 1358

Moka elektrike për 2 ose 4 gota.

Ideale për shtëpi dhe zyra, Moka Aroma Elettrica garanton një kafe me një aromë dhe një shije unike.

Fuqia 400 vat

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese kafeje ekspres Moka Ariete 1358A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products