Përshkrim

Pergatisni kokoshkat shpejt, lehte dhe ne kushte shtepie sa here qe ju deshironi apo shihni filmat me te rinj.sokany sk299 makineri per kokoshka online ibuy al
Konsumoni kokoshka te shendetshme, pa yndyre.

Makineria funksionon me avull.

Pjek kokoshkat nepermjet ajrit te nxehte dhe nuk keni nevoje ti hidhni atyre vaj gjate pjekjes, duke shmangur ne maksimum yndyren.

Ideale per perdorim shtepiak, pasi gjithashtu kursen energjine elektrike.

Jepini filmave tuaj te preferuar nje tjeter dimension argetimi dhe shije.

Pastrohet shpejt dhe thjesht, mjafton nje peshqir ose nje lecke e bute.

Ne permasa te vogla, e merrni kudo me vete ne zyre ose udhetime.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Berese Kokoshkash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products