Berese e kosit Yogurella 621 “Ariete”

2,990 L

In stock

Kodi: k156-80

Zgjedhja eshte ne doren tuaj nese deshironi kos tradicional ose yogurt.

Kapaku i tejdukshem lejon te ruani kosin ne frigorifer per ta mbajtur
gjithmone gati dhe te fresket.
Fuqia: 40 watt

Kapaciteti: 1000 ml

Be the first to review “Berese e kosit Yogurella 621 “Ariete””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

Menuja kryesore

Berese e kosit Yogurella 621 "Ariete"

2,990 L

Add to Cart