Përshkrim

Zgjedhja eshte ne doren tuaj nese deshironi kos tradicional ose yogurt.

Kapaku i tejdukshem lejon te ruani kosin ne frigorifer per ta mbajtur
gjithmone gati dhe te fresket.
Fuqia: 40 watt

Kapaciteti: 1000 ml

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese e kosit Yogurella 621 “Ariete””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products