Përshkrim

Berese Krepash Elektrike

Marka: Ariete.

Model: 183

Pllakë elektrike e sheshtë me dizajn të cilësisë së mirë për të gatuar krepa, pancakes, pita lehtë dhe në një mënyrë shumë të thjeshtë.

Lehtë për t’u përdorur, forma kompakte, dizajn ekskluziv.

Fuqia 1000W

Pjatë jo-ngjitëse

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Berese Krepash Elektrike Ariete 183”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products