Berese Krepash Haeger

2,190 L2,990 L (-27%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Materiali: Aliazh alumini
  • Fuqia: 650 W
  • Diametri i pllakës: 20 cm
  • Përmasat: 20 x 42 x 5 cm
Kodi: K139-192 Kategoritë: , , ,

Beresi i krepave Haeger ju lejon të gatuani krepa të shijshem në shtëpi pa shumë përpjekje dhe aftësi.

Sipërfaqja  e paisjes së krepave ka një shtresë jo ngjitëse, e cila eliminon djegien e petullave.

Prania e një doreze të rehatshme kontribuon në punën e rehatshme me prodhuesin e krepave.

Me kete paisje mund të gatuani petulla me diametër 20 centimetra, mund të përdoret gjithashtu për të gatuar vezë të fërguara, omëleta, bukë të thekur, skuqura.

Është e rëndësishme të theksohet se trupi është bërë nga një termoplastik i veçantë rezistent ndaj konsumimit.

SI FUNKSIONON kjo paisje?

Përgatisni brumin e petullave.

Ju mund të përdorni çdo recetë që ju pëlqen;Hidheni brumin në tasin e përfshirë në komplet.

Lidheni pajisjen me rrjetin elektrik dhe  sapo të fiket llamba treguese në doreze,atehere mund te filloni me pjekjene brumit.

Lyejeni tiganin me anën e skuqjes në brumë dhe mbajeni për 3 sekonda dhe vendosni krepat në tavolinë;

Kur njëra anë e petullës është gatuar, mund ta ktheni JO me një shpatull metalik.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese Krepash Haeger”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

2,190 L2,990 L (-27%)

Shto në Kasë