Përshkrim

Beresi i krepave Haeger ju lejon të gatuani krepa të shijshem në shtëpi pa shumë përpjekje dhe aftësi.

Sipërfaqja  e paisjes së krepave ka një shtresë jo ngjitëse, e cila eliminon djegien e petullave.

Prania e një doreze të rehatshme kontribuon në punën e rehatshme me prodhuesin e krepave.

Me kete paisje mund të gatuani petulla me diametër 20 centimetra, mund të përdoret gjithashtu për të gatuar vezë të fërguara, omëleta, bukë të thekur, skuqura.

Është e rëndësishme të theksohet se trupi është bërë nga një termoplastik i veçantë rezistent ndaj konsumimit.

SI FUNKSIONON kjo paisje?

Përgatisni brumin e petullave.

Ju mund të përdorni çdo recetë që ju pëlqen;Hidheni brumin në tasin e përfshirë në komplet.

Lidheni pajisjen me rrjetin elektrik dhe  sapo të fiket llamba treguese në doreze,atehere mund te filloni me pjekjene brumit.

Lyejeni tiganin me anën e skuqjes në brumë dhe mbajeni për 3 sekonda dhe vendosni krepat në tavolinë;

Kur njëra anë e petullës është gatuar, mund ta ktheni JO me një shpatull metalik.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese Krepash Haeger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products