Berese Krepash Sokany SP 5208

2,490 L2,990 L (-17%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K86-18

Sokany SP 5208

Menyra e shpejte dhe me e thjeshte per te bere krepat, mjafton qe ta ngjyeni beresen sinbo ne pjaten qe keni pergatitur me brumin per te bere krepat me pas e ktheni ne anen tjeter dhe gjithcka eshte gati.

Fuqia: 650W

Madhësia e pllakes: 20 cm

Përmasat: 420 x 200 x 50 mm

Material: Plastik

Veshje jo-ngjitese

Be the first to review “Berese Krepash Sokany SP 5208”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Berese Krepash Sokany SP 5208

2,490 L2,990 L (-17%)

Add to Cart