Berese Krepash Sokany SP 5208

2,490 L2,990 L (-17%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia: 650W
  • Madhësia e pllakes: 20 cm
  • Përmasat: 420 x 200 x 50 mm
  • Material: Plastik
  • Veshje jo-ngjitese
Kodi: K86-18 Kategoritë: , Etiketa: ,

Sokany SP 5208

Menyra e shpejte dhe me e thjeshte per te bere krepat, mjafton qe ta ngjyeni beresen sinbo ne pjaten qe keni pergatitur me brumin per te bere krepat me pas e ktheni ne anen tjeter dhe gjithcka eshte gati.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese Krepash Sokany SP 5208”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Berese Krepash Sokany SP 5208

2,490 L2,990 L (-17%)

Shto në Kasë