Berese Picash Da Gennaro “Ariete”

9,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Pergatisni pica mjaft te shijshme per vetem 4 minuta . Furra me e re e picave nga Ariete, me fuqi 1200 Wat,lehteson padyshim te gjithe punen tuaj.
Tashme mund te pergatisni ne shtepite tuaja pica te persosura njesoj si në furra druri. Furra e picave Da Gennaro vjen e kompletuar me kohëmatës dhe 5 nivele të temperaturës, që është gjithashtu ideale për gatimin e tartave të këndshme, sanduiçeve të thekur, pasta të mbushura … si në një furrë elektrike tradicionale.

Fuqia: 1200W Dimensionet: 34 x 30 x 19 cm Garanci 12 muaj

Be the first to review “Berese Picash Da Gennaro “Ariete””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Berese Picash Da Gennaro "Ariete"

9,990 L

Add to Cart