Berese Picash Da Gennaro “Ariete”

14,400 L17,500 L (-18%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Marka: Ariete
Ngjyra e kuqe
Pemasat: 34 x 30 x 19 cm
Materiali: Metal
Pesha: 1.1 kg

Pergatisni pica mjaft te shijshme per vetem 4 minuta . Furra me e re e picave nga Ariete, me fuqi 1200 Wat,lehteson padyshim te gjithe punen tuaj.
Tashme mund te pergatisni ne shtepite tuaja pica te persosura njesoj si në furra druri. Furra e picave Da Gennaro vjen e kompletuar me kohëmatës dhe 5 nivele të temperaturës, që është gjithashtu ideale për gatimin e tartave të këndshme, sanduiçeve të thekur, pasta të mbushura … si në një furrë elektrike tradicionale.

Fuqia: 1200W Dimensionet: 34 x 30 x 19 cm Garanci 12 muaj

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese Picash Da Gennaro “Ariete””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Berese Picash Da Gennaro "Ariete"

14,400 L17,500 L (-18%)

Shto në Kasë