Berese Sushi

2,990 L3,490 L (-14%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k151-72

Kategoritë: ,

Sushi pergatiten shume lehte me kete pajisje. Sushi per familjen dhe miqte tuaj.

Përdorimi teper i lehte dhe me vetem dy levizje ju keni mbeshtjellur nje roller.

Jo vetem sushi por mund te pergatisni edhe japrake shume te shijshem.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese Sushi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

2,990 L3,490 L (-14%)

Shto në Kasë