Përshkrim

Sushi pergatiten shume lehte me kete pajisje. Sushi per familjen dhe miqte tuaj.

Përdorimi teper i lehte dhe me vetem dy levizje ju keni mbeshtjellur nje roller.

Jo vetem sushi por mund te pergatisni edhe japrake shume te shijshem.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese Sushi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products