Përshkrim

Vjen tani per ju nje nder biberonat me funksional per bebat.
Në vend që një fëmijë të thithë biberonin bosh, është më mirë të keni një biberon që mund të mbushet me ushqim.
Mësimi për të ngrënë biberon mund të jetë i mbushur me fruta, ushqime, djathë, meze etj.
Foshnja ushqehet vetë, e mban vetë biberonin.
Materiali është bërë nga ushqimi i klasës PP, silikoni ushqimor dhe pa BPA, kështu që është i sigurt për foshnjat.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Biberon Ushqimi per Femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products