Biciklete Super Moto 7.0 18″

14,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K72-155

Marka – MAX

Modeli – 18” SUPER MOTO 7.0

Madhesia e Rrotave – 18”

Lloji i Rrotave – Wanda

Lloji i Pedaleve – Plastike

Te dhena te tjera- ” Mbrojtes zinxhiri plastik.

Parakolp para dhe mbrapa,rrota ndihmese, zile dekorative, shporta e perparme shishe uji.

Lloji Frenave – Caliper

Materiali i Bicikletes – Celik

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Biciklete Super Moto 7.0 18″”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

18'' SUPER MOTO 7.0

Biciklete Super Moto 7.0 18"