Përshkrim

Marka – MAX

Modeli – 18” SUPER MOTO 7.0

Madhesia e Rrotave – 18”

Lloji i Rrotave – Wanda

Lloji i Pedaleve – Plastike

Te dhena te tjera- ” Mbrojtes zinxhiri plastik.

Parakolp para dhe mbrapa,rrota ndihmese, zile dekorative, shporta e perparme shishe uji.

Lloji Frenave – Caliper

Materiali i Bicikletes – Celik

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Biciklete Super Moto 7.0 18″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products