Përshkrim

Blender dore 2 në 1 MS4624 ju lejon të përgatisni vaktet në shtëpi, si dhe një smoothie të shëndetshëm për të marrë me vete.

Përzierja direkt në shishen e ujit, të cilën më pas e mbyllni dhe e merrni me vete për gjithë ditën e gjatë, është përparësia e saj më e madhe.

Më pak ri-derdhje, më pak larje, duke kursyer kohë dhe mundin tuaj.

Blender mund të përdoret gjithashtu tradicionalisht për të përgatitur brumin e petullave të bëra në shtëpi, kremrat, salcat, zhytjet, majonezat dhe supat me krem.

Blender ka një motor të fuqishëm 1000 W, është i pajisur me një shishe 600 ml të lehtë për të transportuar koktejet tuaja dhe pirje direkt nga gryka dhe një këmbë blenderi e lëvizshme.

Tehe çeliku inox.

Funksioni TURBO.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “BLENDER 2N1 MESKO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products