BLENDER 2N1 MESKO

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia:1000W
  • Kapaciteti: 600 ml
  • Materiali: Celik Inox + Plastike ABS
  • Kontrolli i shpejtësisë me funksionin TURBO
  • Kupë koktej me kapak për transport të lehtë
Kodi: K2-122 Kategoritë: , ,

Blender dore 2 në 1 MS4624 ju lejon të përgatisni vaktet në shtëpi, si dhe një smoothie të shëndetshëm për të marrë me vete.

Përzierja direkt në shishen e ujit, të cilën më pas e mbyllni dhe e merrni me vete për gjithë ditën e gjatë, është përparësia e saj më e madhe.

Më pak ri-derdhje, më pak larje, duke kursyer kohë dhe mundin tuaj.

Blender mund të përdoret gjithashtu tradicionalisht për të përgatitur brumin e petullave të bëra në shtëpi, kremrat, salcat, zhytjet, majonezat dhe supat me krem.

Blender ka një motor të fuqishëm 1000 W, është i pajisur me një shishe 600 ml të lehtë për të transportuar koktejet tuaja dhe pirje direkt nga gryka dhe një këmbë blenderi e lëvizshme.

Tehe çeliku inox.

Funksioni TURBO.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “BLENDER 2N1 MESKO”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu