Blender dore 4 ne 1

3,390 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K139-181

Kategoritë: ,

Blender dore DSP KM 1004 eshte I nevojshem per gatimin e salcave ose ushqime te ndryshme. E pershtatshem per perzierjen e frutave edhe perimeve.

Ky blender realizon nje prerje te shpejte dhe perfekte fale dy teheve metalike.
Material celiku qe nuk ndryshket
E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht
Me nje kapacitet 500ml tasi dhe 700ml gota per lengje
E lehte per tu perdorur pa asnje lloji zhurme
Blender me 4 produkte ne nje pajisje te vetme
Me nje prerese me 2 nivele shpejtesi
Fuqi motori 200W
Tension 220-240V frekuence 50HZ

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Blender dore 4 ne 1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu