Përshkrim

Blender dore DSP KM 1004 eshte I nevojshem per gatimin e salcave ose ushqime te ndryshme. E pershtatshem per perzierjen e frutave edhe perimeve.

Ky blender realizon nje prerje te shpejte dhe perfekte fale dy teheve metalike.
Material celiku qe nuk ndryshket
E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht
Me nje kapacitet 500ml tasi dhe 700ml gota per lengje
E lehte per tu perdorur pa asnje lloji zhurme
Blender me 4 produkte ne nje pajisje te vetme
Me nje prerese me 2 nivele shpejtesi
Fuqi motori 200W
Tension 220-240V frekuence 50HZ

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender dore 4 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products